Username (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: user
he: משתמש

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Titles
he: כותרות

en: Log in
he: כניסה

en: Pattern
he: פורמט

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Labels
he: תוויות

en: Messages
he: מסרים

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Space
he: רווח

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Max length
he: אורך מקסימלי

en: Login page
he: דף כניסה

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול

en: Reset your password
he: איפוס סיסמה

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל
