Username (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Pattern
hi: नमूना

en: Messages
hi: संदेश

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Buttons
hi: बटन

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: Space
hi: जगह

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hi: %name आपका कूटशब्द बदल के आपको %email इस पते पर भेज दिया गया है।

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Default country
hi: डिफ़ॉल्ट देश

en: Apostrophe
hi: एपॉस्ट्रॉफ़ी
