Username (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Default country
ht: Peyi pa defo
