Username (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: user
is: notandi

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Titles
is: Titlar

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Display name
is: Birta nafn

en: Period
is: Punktur

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Uppercase
is: Hástafa

en: Login page
is: Innskráningarsíða
