Username (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Buttons
ka: ღილაკები
