Username (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Space
ku: بۆشایی

en: Login page
ku: پەڕەی چوونەژوورەوە

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی
