Username (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Log in
mg: Fidirana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
