Username (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Number
nl: Getal

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Titles
nl: Titels

en: Log in
nl: Inloggen

en: OFF
nl: UIT

en: Pattern
nl: Patroon

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Messages
nl: Berichten

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Period
nl: Punt

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Space
nl: Spatie

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: Default country
nl: Standaardland

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Convert to lowercase
nl: Omzetten naar kleine letters

en: Underscore
nl: Onderstrepingsteken

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: At sign
nl: Apestaartje

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Placeholders
nl: Plaatshouders

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username description
nl: Gebruikersnaam-beschrijving

en: Blocked user attempting to reset password.
nl: Gebruiker die probeert het wachtwoord opnieuw in te stellen geblokkeerd.

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Unrecognized email address or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
nl: Onbekend e-mailadres of wachtwoord. <a href=":password">Wachtwoord vergeten?</a>

en: <p>This is a one-time login.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
nl: <p>Dit is een eenmalige login.</p><p>Klik op deze knop om in te loggen op de site en uw wachtwoord te wijzigen.</p>

en: If the username or email address exists and is active, further instructions have been sent to your email address.
nl: Als de gebruikersnaam of het e-mailadres bestaat en actief is, zijn verdere instructies naar uw e-mailadres gestuurd.
