Username (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Number
ro: Număr

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Titles
ro: Titluri

en: Pattern
ro: Model

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Labels
ro: Etichete

en: Messages
ro: Mesaje

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Buttons
ro: Butoane

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Space
ro: spațiu

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ro: Instrucțiunile de schimbare a parolei au fost trimise spre %name la adresa %email.

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Login page
ro: Pagină login

en: Default country
ro: Țara implicită

en: Reset button label
ro: Eticheta butonului de anulare

en: Remove whitespace
ro: Eliminare spațiu alb

en: Apostrophe
ro: Apostrof

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Reset your password
ro: Resetați-vă parola

en: Username or email address
ro: Nume utilizator sau adresă email
