Username (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
