Username (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
