Username (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Messages
sk: Správy

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Show flags
sk: Zobraziť vlajky

en: Space
sk: Medzera

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sk: Inštrukcie pre znovunastavenie hesla pre %name boli odoslané na %email.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Login page
sk: Prihlasovacia stránka

en: Default country
sk: Predvolená krajina

en: Underscore
sk: Podčiarkovník

en: Hyphen
sk: Pomlčka

en: At sign
sk: Zavináč

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: Copied!
sk: Kopírované!
