Username (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sq: Instruksionet për ricaktimin e fjalëkalimit u nisën tek %name me anë të %email.
