Username (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
th: วิธีการตั้งรหัสผ่านใหม่ถูกส่งไปยัง %name ทาง %email แล้ว

en: Default country
th: ประเทศปกติ

en: Remove whitespace
th: ลบช่องว่าง

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ

en: Username or email address
th: ชื่อผู้ใช้งานหรืออีเมล
