Username (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Additional options
be: Дадатковыя опцыі

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Space
be: Прабел

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
be: Інструкцыі па змене пароля дасланыя карыстальніку %name на %email.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Login page
be: Старонка ўваходу

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна

en: Apostrophe
be: Апостраф
