Username (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Create new account
bn: নতুন একাউন্ট তৈরি করুন

en: Space
bn: স্পেস
