Username (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Log in
eu: Sartu

en: Labels
eu: Etiketak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
