Username (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Log in
hr: Prijava

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Messages
hr: Poruke

en: Period
hr: Točka

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Space
hr: Razmak

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hr: Uputa za poništenje lozinke je poslana korisniku %name na adrese e-pošte %email.

en: Login page
hr: Stranica prijave

en: Default country
hr: Zadana država

en: Underscore
hr: Donja crtica

en: At sign
hr: @ znak
