Username (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Period
jv: Periode

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Space
jv: Spasi

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
jv: Pitudhuh ngreset tembung sandhi dikirim marang %name nang %email.

en: Login page
jv: Kācā login

en: Default country
jv: Jeneng Negara
