Username (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Log in
kk: Кіру

en: Messages
kk: Хаттар

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
kk: Құпия сөзді өзгертудің нұсқаулары %name деген қолданушының %email электрондық адресіне жіберілді.
