Username (1.0.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
