Username (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: user
lt: narys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Labels
lt: Žymės

en: Messages
lt: Žinutės

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Create new account
lt: Registracija

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Space
lt: Tarpas

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas
