Username (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്
