Username (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
