Username (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: OFF
my: ပိတ်ပါ

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
