Username (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Number
oc: Nombre

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Titles
oc: Títols

en: Log in
oc: Se connectar

en: Pattern
oc: Motiu

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Messages
oc: Messatges

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Period
oc: Periòde

en: Buttons
oc: Botons

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Space
oc: Espace

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
oc: Las instruccions de reïnicializacion de senhal son estadas mandadas a %name, a l'adreça %email.

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: Login page
oc: Pagina de connexion

en: Default country
oc: País per defaut

en: Reset button label
oc: Tèxte del boton de reïnicializacion

en: Underscore
oc: Tiret bas

en: Hyphen
oc: Trait d'union

en: At sign
oc: Arobase

en: Remove whitespace
oc: Levar los espacis
