Username (1.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
