Username (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
