Username (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Log in
ps: ننوتون

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Space
ps: تشه

en: Apostrophe
ps: غړوندى

en: Username or email address
ps: کارن نوم او برېښنالیک
