Username (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Number
tr: Sayı

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: OFF
tr: KAPALI

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Additional options
tr: Ek seçenekler

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Messages
tr: İletiler

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Period
tr: Nokta

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Show flags
tr: İşaretleri göster

en: Space
tr: Boşluk

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri %name için %email adresine postalandı.

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Login page
tr: Giriş sayfası

en: Default country
tr: Öntanımlı ülke

en: Reset button label
tr: Sıfırlama düğmesi etiketi

en: Convert to lowercase
tr: Küçük harfe dönüştür

en: Underscore
tr: Alt çizgi

en: Hyphen
tr: Tire

en: Remove whitespace
tr: Boşlukları kaldır

en: Apostrophe
tr: Kesme işareti

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Reset your password
tr: Şifreni sıfırla

en: Username or email address
tr: Kullanıcı adı ya da e-posta adresi
