Username (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: user
ur: صارف

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
