Username (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना
