Username (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: user
sv: användare

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Number
sv: Tal

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Titles
sv: Titlar

en: Log in
sv: Logga in

en: Pattern
sv: Mönster

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Labels
sv: Etiketter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Buttons
sv: Knappar

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Show flags
sv: Visa flaggor

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Space
sv: Blanksteg

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sv: Instruktioner för att återställa lösenord skickat till %name (%email).

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Login page
sv: Inloggningssida

en: Default country
sv: Förvalt land

en: Reset button label
sv: Etikett för återställningsknapp

en: Convert to lowercase
sv: Konvertera till gemener

en: Underscore
sv: Understreck

en: Hyphen
sv: Bindestreck

en: At sign
sv: Snabel-a

en: Remove whitespace
sv: Tag bort blanksteg

en: Apostrophe
sv: Apostrof

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Reset your password
sv: Återställ ditt lösenord

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress
