Username (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Log in
am: ግባ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
