Username (1.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: user
br: implijer

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Password
br: Ger-tremen

en: Login page
br: Pajenn kevreañ
