Username (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Log in
el: Είσοδος

en: OFF
el: ΚΛΕΙΣΤΟ

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Period
el: Περίοδος

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Space
el: Διάστημα

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
el: Οδηγίες για την ανανέωση του κωδικού πρόσβασης έχουν σταλεί στο λογαριασμό %name στη διεύθυνση %email.

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Login page
el: Σελίδα εισόδου

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα

en: Reset button label
el: Ετικέτα κουμπιού επαναφοράς

en: Convert to lowercase
el: Μετατροπή σε πεζούς χαρακτήρες

en: Underscore
el: Κάτω παύλα

en: At sign
el: Σύμβολο @

en: Remove whitespace
el: Αφαίρεση κενού χαρακτήρα (whitespace)

en: Apostrophe
el: Απόστροφος

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Reset your password
el: Επαναφορά του κωδικού σας
