Username (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: user
os: архайæг

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Name
os: Ном
