Username Less (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Custom
cs: Vlastní
