Username Less (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Custom
gl: Personalizado
