Username Less (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Custom
hi: मनपसंद
