Username Less (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Enter your e-mail address.
hu: Meg kell adni az e-mail címet.
