Username Less (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: user
is: notandi

en: E-mail
is: Netfang

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Enter your e-mail address.
is: Sláðu inn netfangið þitt.
