Username Less (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Custom
jv: Kostum
