Username Less (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
