Username Less (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
