Username Less (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Custom
pl: Własne

en: Enter your e-mail address.
pl: Wpisz swój adres e-mail
