Username Less (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: user
pt: usuário

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Custom
pt: Personalizado

en: Enter your e-mail address.
pt: Digite seu endereço de e-mail.
