Username Less (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
