Username Less (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Custom
am: ብጁ
