Username Less (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Custom
ar: مخصص

en: Enter your e-mail address.
ar: أدخل بريدك الإلكتروني.
